Pradėti, tęsti, baigti

ANDRUM GROUP remia perspektyvius žmones, kurių atsidavimas, siekiant užsibrėžto tikslo, koreliuoja su įmonės vertybėmis. Pagrindinį įmonės moto: Ambicija pradėti, aistra tęsti, drąsa pabaigti iki galo! puikiai atspindi ekstremali sporto šaka – triatlonas, kuri taip pat susideda iš trijų skirtingų rungčių: nuplaukti 3,8 km, nuvažiuoti dviračiu 180 km, nubėgti 42,2 km. Jau antrus metus triatlono „Ironman“ („Geležinis žmogus“) lentynėse plevėsuoja ANDRUM  vėliava.

Veržlumas

ANDRUM GROUP veržlumą supranta, kaip naujų, nestandartinių ir racionalių sprendimų klientų ir kompanijos atžvilgiu siekį. Vienas iš tokių inovatyvių pasiūlymų būsimiems naujakuriams – skrydis įmonės sraigtasparniu. Tai ne tik dovana klientams, ANDRUM GROUP komanda sraigtasparniu skraido, ieškodami potencialių vietų savo objektams, tyrinėja naujas galimybes. Tokia iniciatyva – ne tik maloni pramoga, bet ir paskatinimas, priimant sprendimą įsigyti būstą.

Pasišventimas

ANDRUM GROUP komandos nariai įsitikinę: reikia dirbti taip, lyg dirbtum sau: 120 proc. Siekti rezultato, viršijančio lūkesčius ir galimybes – tokį tikslą sau kelia Lietuvos automobilių slalomo čempionas, daugelio ralių nugalėtojas, lenktynininkas Arūnas Černius, ralio trasoje skriejantis su ANDRUM vėliava.